Kalendář k Destiny 2 vám pomůže sledovat týdenní události i speciální eventy

Od uvedení rozšíření Forsaken pro Destiny 2, do hry přibyla řada nových týdenních událostí a tak není divu, že někteří hráči mohou mít problém udržet tempo a stále sledovat jaká událost právě v daném týdnu ve hře probíhá.

Nyní ovšem přišel jeden z hráčů s nemalou pomocí a vytvořil speciální kalendář, který mohou využít všichni hráči Destiny 2 k tomu, aby s hrou udrželi krok, či si mohli vysledovat událost, která je právě zajímá, ať už půjde o Escalation Protocol, Whisper of the Worms, Ascendant Challenges a další.

Kalendář je velmi podrobný a musel dát jeho tvůrci řádně zabrat, jelikož obsahuje události až do 1. ledna 2020 s tím, že se všemi následnými DLC budou další události do kalendáře postupně přibývat.

Kalendář je vytvořen v Google kalendáři a je k dispozici ZDE, takže si jej můžete snadno přidat ke sledování do vlastního kalendáře a sledovat jednotlivé události pohodlně na svém mobilním zařízení, či PC.

Kalendář jistě ocení jak nováčci, tak i veteráni Destiny a měl by přinejmenším zabránit často kladené otázce: “Jaký týden právě probíhá?”

Destiny 2: Forsaken  je nyní k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.