Jméno Raidu, nová obtížnost a záhady čekající na objevení

Minulý týden unikl seznam trofejí pro PS4. Seznam čítá 14 trofejí, což mohlo mnohým připadat dost málo. A je velmi pravděpodobné, že žádné další nebudou. Názvy trofejí nám odhalují mnoho zajímavých nápověd co nás asi čeká. Jednou z trofejí je, že máte získat alespoň 15 kusů exotických zbraní nebo armoru, čímž potvrdili, že minimálně 15 kusů, ale podle uniklých záběrů a fotek, tam bude i víc než 15.
Další zajímavou trofejí „Belly Of The Beast“ což se dá přeložit jako „V břiše nestvůry“ v popisu se píše, že trofej získáme za pokoření raidu s názvem Leviathan. Jedná se jméno mýtické nestvůry a ničitele planet. Bungie ještě k prvnímu dílu kdysi vypustili concept-art který by na tuto bestii mohl odkazovat.  Na obrázku můžeme vidět ohromnou loď, pravděpodobně Cabalskou, která doslova pojídá nějaký měsíc. Na vrcholku jsou nějaké budovy (pořadně velké), které tvoří celé město. Bungie nikdy pořádně tento snímek nevysvětlili a při tvorbě příběhu pro Destiny 2 se zaměřili převážně na světlo. Bude tedy zajímavé vidět zda se opravdu ocitneme na nějaké obrovské Cabalské lodi, kde budeme bojovat. (Původně jsem myslel, že se Raid bude odehrávat ve zničeném měste. pozn. autora). Pokud jste si četli BIO o Ghaulovi tak víte, že někde u slunce zaparkoval obrovskou loď. Raid bohužel nebude otevřen hned při spuštění hry, takže na odpověď na tuto otázku si budeme muset ještě počkat.

Seznam trofejí také potvrdil, to co mnozí zahlédli ve videích z mrtvé zóny, kde mnozí zahlédli Ark classu u Warlocka. Poté trofej s názvem Call to Arms odkazuje na serii úkolu v Crucible, které dostaneme od Shaxxe. A trofej s názvem „The Prestige“ přímo odkazuje na zbrusu novou úroveň obtížnosti. Dosavadně v Destiny 1 byla nejvyšší obtížnost Heroic. Zde to vypadá, že nad Heroicem bude ještě jedna a těžší obtížnost.

Asi nejzajímavější trofejí je ale „Lest Ye Be Judged“. Zde se hovoří, že se máme setkat s Emissary from beyond. To by mohlo odkazovat na kult Nine, ke kterým patřil i náš kamarád Xur. Vrací se tedy Xur do Destiny 2 aby nám zase prodával exotické zbraně a armor? Nebo se snad dokonce setkáme s celou rasou? Xur zatím oficiálně potvrzen nebyl. Toto je první náznak toho, že tato vyspělá rasa bude i v Destiny 2, přestože o nich vlastně skoro nic nevíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.