Jeden z perků na zbrani by mohl nadělat pěkný bordel

Ačkoliv Bungie začal pomalu odhrnovat závoj tajemství kolem nadcházejícího rozšíření Destiny 2 Beyond Light, stále existuje spousta detailů o DLC, které hráči nebudou znát, dokud nebude vše spuštěno. To ale fanoušky neodradilo od spekulací a o tom, jak nejlépe přistupovat k novému obsahu a také jak by se některé existující části prvky hry mohly změnit v Beyond Light.

Jedna z teorií je, že Osmosis perk na zbraních by se mohl stát velmi užitečným, pokud bude nadále fungovat tak, jak nyní. V současné době Osmosis dává jakékoliv Kinetické zbrani prvek hráčovy podtřídy, jakmile použijí granát. Aktivní zůstává, dokud hráč nezmění zbraň.
Za normálních okolností je výhoda užitečná k tomu, aby hráč získal možnost nosit třetí elementární zbraň na zničení štítů. Nicméně Beyond Light do hry přinese čtvrtou podtřídu zvanou Stasis, a to by mohlo mít ještě větší důsledky.

V Bungie zatím nic nepotvrdili, ale hráči spekulují o tom, že by Osmosis mohl být výraznou herní změnou, pokud by dokázal dodat kinetickým zbraním Stasis „prvek“. Stasis je nová podtřída, ke které bude mít přístup každá třída a funguje podobně jako led, který zmrazí nepřátele na místě.

Ale zatímco v Bungie udělali dobře, když podrobně popsali podtřídy Stasis přicházející v Beyond Light, vývojáři neřekli, zda bude Stasis také prvkem pro zbraně. S ohledem na to jaký bordelto může udělat z pohledu prostoru v UI nebo Vault, je možné, že Bungie ponechá prvek pouze v kategorii podtříd, ale stále by mohl existovat způsob, jak dát některým zbraním Stasis.

Opět jen za předpokladu, že Osmosis bude pracovat se Stasis, což zatím nikdo neví. Je dost možné, že Bungie prostě nedovolí Osmosis pracovat se Stasis, a proto bude výhoda zbytečná. Ale pro případ, že by Stasis fungovala, stojí za to držet se nějakých Kinetických zbraní, které mohou mít Stasis jako třeba SMG Escape Velocity.

Možná se od Bungie dostane nějaké objasnění situace v některém z budoucích příspěvcích na webu Bungie. Přeci jen řekli, že plánují řešit ladění a vyvážení zbraní v některé z budoucích diskusí, a tak by mohli říci, zda bude Osmosis spolupracovat se Stasis. Hráči také doufají, zda uvidí nějaké zbraně buffnuté/nerfnuté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.