Jarní update přidá do Destiny 2 rankované zápasy a také 6v6 playlist

Herní režisér Christopher Barret, který je v současné době jedním z mála, kteří se na Twitteru snaží hráče informovat o všech změnách a úpravách hry uvedl, že pokud jde o rankované zápasy, tak budou mít dva samostatné systémy hodnocení hráčů – Valor a Glory.

Tabulka Valor bude uvádět počet odehraných (dokončených) crucible zápasů. Hráči získají rank rychleji při vyhraných zápasech, ovšem za prohru tu není žádná penalizace. Což znamená, že hráči s vysokým Valor hodnocením budou ti, kteří hrají hodně PvP, ale nejsou kdovíjak nadaní.

Pokud budete chtít zjistit, kdo je v PvP opravdu nadaný, budete se muset podívat na tabulku Glory. Ta bude sledovat jednotlivé výkony hráčů a bude započítávat jak výhry, tak i prohry. Tento systém hodnocení bude pravděpodobně zajímat většinu PvP hráčů Destiny 2.

Kromě rankovaných zápasů, bylo také odhaleno, že s následující expanzí by se do hry mohli vrátit PvP režimy 6v6. Což by znamenalo, že by se multiplayer mohl brzy navrátit k formátu známému z prvního dílu.

To jsou velmi pozitivní zprávy pro PvP část Destiny 2, která jinak od hráčů sklízí nemalou kritiku. Všechny tyto změny jsou plánovány na 3. sezónu, která by měla odstartovat někdy v březnu.

 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.