Jak budou fungovat Adept zbraně

Do Destiny 2 se konečně vrátí Adept zbraně a budou fungovat trochu jinak než ostatní.

Vracení zbraní Adept je opět krokem blíž jak to bývalo v Destiny 1, ale v Destiny 2 se budou lišit. V původním Destiny byly Adept zbraně velmi silné, protože kromě toho, že byly legendární, způsobovaly i elementární poškození, ale v Destiny 2, dostanou i zvýšené staty.

Adept zbraně v Destiny 2 fungují trochu jinak než původní Destiny. Aby hráči získali adept zbraně, musí nejprve dokončit bezchybný průchod Trials a dostat se na maják. Jakmile se tam hráči dostanou, po otevření truhly mají možnost získat adept zbraň.

Získání více Adept zbraní bude nakonec pro hráče zase jen pomalým grindem. Zbraně Adept budou dostupné pouze ob-týden, což znamená, že každý průběh nepřinese novou zbraň. To však neznamená, že se nevyplatí absolvovat několik průběhů, abyste se dostali k majáku, protože se objeví i modifikace zbraní Adept a hráči také mohou obdržet Adept shadery.

Mody, které hráči dostanou za to, že se dostanou na maják, jsou mody pro již odemčené Adept zbraně. To brání hráčům získat mody zbraní, které ještě nemají. Je třeba poznamenat, že tyto zbraňové mody Adept fungují pouze u zbraní Adept, což znamená, že hráči mohou snadno získat více modů pro svou nejnovější zbraň Adept.

Adept mody jsou funkčně velmi podobné zbraňovým statům Masterwork. Hráči by mohli získat Adept mod, který zní „Adept range (+10 range)“, což okamžitě říká, jak bude zbraň fungovat. Obyčejné zbraňové mody se také zlepší, když je ale použijete na Adept zbraň, přijdají i debuff. Příkladem může být použití Adept mag modů, který má zásobník +40, ale manipulaci s zásobníkem -20. Debuff přidaný ke stávajícím modům pro zbraně Adept pomůže udržet rovnováhu zbraní v Destiny 2.

S každým novým rozšířením Destiny 2 se hra dramaticky mění s novými zbraněmi a výhodami k odemknutí. Ačkoliv se zdá, že adept zbraně již nemají elementární poškození jako původní hra, hráči si však užijí zvýšení statistik těchto silných zbraní. Pokud si chcete do své sbírky přidat Adept zbraně, bude se muset dostat Flawless až na maják.

Zdroj: Gamerant.com

1 komentář: „Jak budou fungovat Adept zbraně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.