Iron Banner se vrací do Destiny 2

Destiny 2 přináší zpátky Iron Banner a jeho módu a my jsme natěšení.

Premiérový Iron Banner v Destiny 2 se k nám dostane kolem 11:00 v úterý 10. října a bude končit ve stejný čas 17. října.

První mód Iron Banneru, bude Control. Na rozdíl od Destiny 1 ovšem bude Power Level všech hráčů nastavený na stejnou úroveň, takže nebude záležet na tom jaký level výzbroje budou hráči mít, ale vše bude záviset od toho jak dobří jsou. Stejně jako původně normální Crucible.

Od časů Destiny 1 se změnily i další věci, ale před tím než se na to společně podíváme, se vy podívejte na ukázku výzbroje, kterou jsme vám pod článkem přiložili.

Svatá makrelo v kyblíčku, yes. Pardon nechal jsme se unést. Bohužel o zbraních zatím ani zmínky.

Pro získání odměn v Destiny 2 verzi Iron Banneru, už hráči nebudou muset dokončovat bountiesnamísto toho budou výzbroj a zbraně získávat z Iron Banner engramů, které dostanou za odevzdávání Iron Banner Tokenů. Bungie zatím neupřesnilo zda budou v Iron Banneru i nějaké Challenge, díky kterým by hráči získali nějaké ty tokeny navíc, ale domníváme se že to tak bude stejně jako s každou další aktivitou v Destiny 2. Nezapomeňte pro všechny případy používat jakéhokoliv Ghosta, který vám přidává Tokeny navíc.

Říkáte si – Zatím to zní jako normální Crucible? No tak tady je ta hlavní změna: Pro Iron Banner v Destiny 2 budou speciální denní a týdenní Milníky (Milestones).

Nezapomeňte nás sledovat pro další informace a detaily ohledně Iron Banneru. Pokusíme se vždy zinterpretovat vše co doposud víme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.