Hráči Destiny 2 objevili nový tajný quest, ze kterého získáte novou variantu Black Spindlu

Hráči Destiny 2 dlouhé měsíce hledali ve hře tajný úkol, který by je zavedl podobně jako v prvním díle k nejmocnější odstřelovací pušce Black Spindle.

A zdá se, že někteří konečně našli hlavní stopu, která vede na IO, kde začíná časově omezená mise, podobně jako v původním Destiny. Hráči zjistili, že během Taken Blight public eventu, který se koná na Lost Oasis se tu spawnuje Takenský boss Urzok, což je Takenská verze Knighta z první hry, ten se potuluje po tomto území. Když jej hráči zabijí, objeví se portál, který dovolí fireteamu vstoupit do časově omezeného questu.

Jakmile tak hráči učiní, na obrazovce by se jim měl objevit název mise “The Whisper” a spolu s ním 20 minutový odpočet. V případě, že hráči nestihnou quest dokončit budou automaticky vyhozeni a budou muset znovu čekat na spuštění tohoto public evetu.

Pokud se však hráčům podaří úkol dokončit včas, tak je čeká odměna v podobě exotické pušky Black Spindle, která nese název Whisper of the Worm a je totožná s Black Spindle. Níže na obrázcích se můžete podívat na všechny její perky.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.
Zdroj GamePress.cz

6 komentářů: „Hráči Destiny 2 objevili nový tajný quest, ze kterého získáte novou variantu Black Spindlu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.