Glitche a stav Bety Destiny 2

V právě probíhající betě Destiny 2 se již mnoho hráčům povedlo najít chyby tzv. glitche, které vás zvýhodní nebo dostanou jinam než autoři hry původně zamýšleli. Spousta beta testerů si také stěžuje na některé prvky. Bungie na to reagovalo, že mnoho těchto chyb, které uživatelé našli jsou již dávno opravené a obsah bety je již několik měsíců starý. Tím se potvrzuje, že tato beta je určena primárně na test stability serverů.

Mnoho hráčů si stěžovalo, že na strike, který je v betě přístupný mají malý level, že je v betě velmi omezený arzenál a gear. Ale hlavně, že padá neuvěřitelně málo nábojů a tím sou souboje o to těžší. Osobně mi tyto připomínky přijdou zcestné protože je to přeci beta.

Rob Engeln v posledním článku na Bungie napsal, že PVE hra prošla velmi mnoha změnami, tím pádem současný bata build je již zastaralý. Takže mnoho poskytovaných feedbacků, které dostávají byli opraveny již z probíhajícího interního testování. Poukázal i na příklad, že nedostatek nábojů je již ve finální verzi značně upraven a hlavně Power náboje budou padat mnohem častěji aby si všichni svých power zbraní dosyta užili. Je nastaven garantovaný power drop na specifických nepřátelích tak aby byl pro každého ve fireteamu dostatek nábojů.

To zní dobře a určitě pak lidi nebude lákat poživat „infinite ammo glitch“, který vám zajistil nekonečno nábojů. A zpočívá v tom, že si warlock vytvoří oživovací kruh uvnitř Vex mikl, které vás jinak zabijí. Tím se ovšem aktivuje perk který vám dodá náboje a díky neustálému dostávání damage a neustálému oživování máte neomezeně nábojů.

Takže pokud se vám zdá nyní Destiny nevybalancováno nevěšte hlavu. Vše bude nebo už je napraveno do finální verze.

Dnes také začíná open beta pro všechny hráče co neměli předobjednávku. Takže kdo se ještě nepodíval na měsíc Nessus dnes dostane příležitost. Beta končí v neděli, kdy se také na 1 hodinu otevře nový Sociální prostor Farm. Tak to nepropástněte.

Na našem Twitch kanále můžete sledovat probíhající betu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.