Glitch ukázal pravděpodobně novou mechaniku

Již brzy nás čeká další rok Destiny 2 a mnozí se již připravují na průzkum nových destinací, vyzkoušení nového obsahu a nasbírání nové výbavy. Bungie občas zamíchá věcmi tak, že přidá nějaké nové herní prvky, které přesahují základní mechaniky FPS her.

Zatímco nové podtřída Stasis v Beyond Light vypadá, že tuto roli plní, hráči objevili něco, co naznačuje, že by mohlo být ve hře více mechanik. Mechanika má kořeny v současných mechanikách Destiny, ale mohl by také nějakým zajímavým způsobem rozšířit gameplay.

Na subredditu Destiny Raid Secrets sdílel uživatel CommanderTriss video s novou mechanikou, kterou ve hře objevili. V podstatě našli novou relikvii, kterou mohou hráči rozházet a která může potenciálně explodovat.

Hráč tvrdí, že testoval funkčnost s Warmind Cells a objevil nový buff nazvaný “Incoming Relic”, který přiměl Warmind Cells aby jej následoval, ale jen v okruhu 5m. Warmind Cell pak bylo možné sebrat a zahodit, podobně jako jiné orby/relikvie v Destiny 2.

I když by to mohl být jen nějaký glitch, děje se toho mnohem víc, než jen obyčejna mechanika, která se porouchala. Warmind Cell nemají schopnost vznášet se ve vzduchu a hráči je nemohou vzít do rukou, jako by to byly Transmutation Sphery z exotiky Ruinous Effigy.

Jediná neobvyklá věc, která se stala pro CommanderTriss je, že na chvíli vypadly servery, takže se mohlo stát, že mechaniky plánované pro Destiny 2: Beyond Light se omylem aktivovali pro tohoto hráče. To však stále vyvolává otázku, zda je tato mechanika Incoming Relic určena pro jiný objekt, nebo zda bude určen pro Warmind Cells. Módy z roku 3, který přívě vyvolává Warmind Cell, se přenese i do Beyond Light a čtvrtého roku, byť možná jen na krátkou dobu, takže je možné, že Bungie rozšiřuje jejich funkce.

Jiná teorie říká, že tato mechanika je určen pro úplně jiný objekt, který bude k vidění až v kampani Beyond Light nebo v nadcházejícím raidu v Deep Stone Crypt. Bungie má tendenci používat relikvie jako klíčovou mechaniku end-game aktivitách jako způsob výuky, co mají v daném scénáři dělat. Možná má „Incoming Relic“ naznačit, že musíte tento objekt navést do bosse.

Ať už je to jakkoliv, mnoho hráčů je tímto objevem zaujatá a jsou zvědavý, zda z toho něco vzejde. Měli bychom se to dozvědět sami již tento měsíc.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.