Expanze Forsaken pro Destiny 2 bude vyžadovat všechna předchozí DLC

Expanze se bude jmenovat Forsaken a má se věnovat Reefu, který jsme od Destiny 1 zatím neviděli. Další informace je, že pokud si budou chtít hráči zahrát rozšíření Forsaken, tak budou muset stejně jako v případě Destiny 1 vlastnit všechna předchozí DLC, tedy jak Curse of Osiris, tak i nedávno vydané DLC Warmind.

Veteráni z Destiny 1 si jistě vzpomenou, že rozšíření The Taken King, které stálo cca 1.049,- CZK mělo stejnou podmínku, tedy nutnost vlastnit DLC The Dark Below a House of Wolves.

Jak se dá tušit ani cena DLC Forsaken nebude v tomto případě příliš odlišná od The Taken King a  hráči by za své peníze měli dostat opět nové příběhové mise, PvP mapy a striky, které budou jistě zasazeny na Merkur a Mars, čímž budou spojeny s již vydanými DLC. Součástí expanze by měl být také nový raid, a spousta “nového” vybavení.

 

Navíc Bungie spolu s Activisionem opět vydají bundle v hodnotě 60 dolarů s veškerým obsahem. Jak vidno, tak studio nemění na svém přístupu k Destiny zhola nic a vše jede jak přes kopírák.

Vydání Destiny 2: Forsaken se předpokládá na září 2018 pro PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

9 komentářů: „Expanze Forsaken pro Destiny 2 bude vyžadovat všechna předchozí DLC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.