Dungeon v Destiny 2: Shadowkeep vezme hráče hluboko do měsíce

Bungie poskytlo nové podrobnosti o novém dungeonu přicházejícím v expanzi Shadowkeep, která vychází 1. října na PC, PS4 a Xbox One.

Jak bylo dříve odhaleno v Destiny 2: Shadowkeep roadmap pro Season of the Undying, tak budou brány nového dungeonu, jehož jméno zatím nebylo prozrazeno, otevřeny 29. října. Zatímco mnoho fanoušků spekulovalo až do tohoto bodu, že některé záběry z dosud uvolněných trailerů mohli obsahovat lokace tohoto dungeonu, tak Bungie přišlo přímo s podrobnostmi o tom, co mohou hráči od této endgame aktivity očekávat.

Podobně jako ostatní dungeony, jako je Zero Hour, The Whisper a The Shattered Throne, i tento nový dungeon vypadá jako velká výzva s řadou platforem nejrůznějšími traversy a samozřejmě i bossy. Bungie uvedlo, že při průzkumu tohoto dungeonu bude na hráče čekat celá řada pastí a dalších nástrah. 

Dle poskytnutého záběru bude Dungeon nést motiv nového vzhledu Měsíce. Navíc obrázek vyobrazuje nepřítele, který se zdánlivě připomíná Crotu z Destiny 1, ovšem v ohnivém podání. Jak se zdá bude schopen na hráče vrhal velké ohnivé a explodující koule.

Bungie zopakovalo, že dungeon je endgame aktivita, která je srovnatelná s raidy a říká, že poskytne “raidový zážitek, ale jen pro tříčlenný tým.” V minulosti bylo s těmito dungeony spojeno získání některých exotických zbraní, jako například Whisper of the Worm. Zatím není jasné, zda tomu tak bude i tentokrát, pokud ano, tak by dungeon mohl být spojen s raketometem Deathbringer.

Destiny 2: Shadowkeep vychází na PC, PS4 a Xbox One 1. října.

 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.