Do Destiny 2 by se mohlo vrátit hledání mrtvých Ghostů

A není čemu divit, jelikož druhý díl prošel během svého vývoje celkovým rebootem, kdy byl opět vyměněn vývojářský tým a hra vznikla za pouhých 16 měsíců, což nutně muselo vést k vyplnění obsahu kosmetickou vatou, která která je omotána kolem Eververse. Někdo by si mohl myslet, že tento nápad přišel z Activisionu, ale opak je pravdou a díky nedostatku obsahu  přišlo s tímto nápadem samotné Bungie. Jen pro zajímavost dohrání obsahu DLC The Taken King zabralo hráčům 43 hodin, přičemž dohrání Destiny 2 zabere hráčům pouhých 23 hodin.

A tak není divu, že studio má opravdu hodně práce s tím, aby si získalo zpět důvěru svých fanoušků. a právě možná díky tomu, jak se Bungie snaží otevřít přímý komunikační kanál s Guardiany, objevil se zajímavý tweet od herního ředitele Christophera Barretta se snahou trochu upoutat pozornost komunity tím, když naznačil možnost návratu mrtvých Ghostů do Destiny 2. Tweet naznačuje, že by k přidání nových sběratelských předmětů mohlo dojít s nadcházejícím rozšířením.

Dnešní aktuální tweet Barreta hovoří o tom, že právě byly dokončeny práce pro zítřejší update a přišel čas naplnit sliby.

Zatím se Bungie snaží jít cestou drobných úprav, které sice potěší ale, nenadchnou. Studio by mělo do hry přinést opravdu řádnou porci obsahu. 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.