Detailní pohled na Varikse

Beyond Light odstartuje příští měsíc, hráče přivítá diametrálně odlišná hra. Nejenže se příběh vydá na nezmapované území, ale mnoho starých prostředí, která si fanoušci zamilovali, bude pryč. Vedle této změny se ale ve hře objeví nějaké části Destiny 1, včetně postavy Varikse.

Představení postavy začíná citátem samotného Varikse, který uvádí, že Temnota vede pouze ke smrti. Rozšíření se bude silně zaměřeno na Temnotu, takže toto varování není nemístné, nicméně finální Interference mise skončila sdělením pravého opaku. V něm Temnota oslovila Guardiany a tvrdila, že příčinou smrti není ona ale Světlo.

Variks pak tvrdí, že viděl, co Temnota, přesněji síla Stasis, udělala s Eramis, Fallenským vůdcem na Europě. O tomto postřehu se Variks zmínil i v příběhovém traileru na Beyond Light. To vše naznačuje, že mezi Variksem a skupinou Fallenů, kterým kdysi věřil a sledoval je k ledem pokrytému měsíci, došlo k rozdílu názorů.

Naznačuje jeho postoj k Temnotě tím, že se může ukázat, že Guardiani jsou jiní. Jak říká Variks, vidí je, jak drží zářící kanystr výrazné indigové barvy Stasis. Upoutávka pak náhle končí vzkazem „Přijmi temnotu“. Když se to všechno sečte, dá se spekulovat, že Variks ukradl část síly Stasis, aby ji dal svým novým spojencům, Guardianům, ochutnat a viděl, jak na to zareagují.

Bungie včera na svém blogu zveřejnili seznam, který představil hlavní postavy, s nimiž se hráči v Beyond Light setkají. Všechny tyto nové informace dohromady dávají více nahlédnout do Variksovy výpravy na Europou, stejně jako do jeho souladu a věrnosti. Ve skutečnosti to bude on, kdo bude volat Guardiany, aby pomohli Temné říši, která povstává na Europě.

Zdroj: Gamerant.com

1 komentář: „Detailní pohled na Varikse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.