Detailnějsí pohled na nepřátelé v příběhu Beyond Light

Do nadcházejícího rozšíření Destiny 2, Beyond Light, zbývá necelý měsíc a hráči v současné době dokončují poslední bounty v Halloweenském eventu Festival of the Lost. Včera byl vypuštěn příběhový trailer Beyond Light, který dává hráčům něco, na co se mohou těšit s blížícím se datem vydání. Dnes také Bungie odhalili některé důležité nepřátele, kteří se objeví v příběhu Beyond Light.

Destiny 2: Beyond Light posunuli z původního data vydání, stejně jako mnoho videoher a DLC během těchto těžkých časů, ale Bungie ujišťuje hráče, že zpoždění zajistí lepší start rozšíření. Jak včerejší příběhový trailer, tak nedávný příspěvek na Bungie blogu nadchly mnoho hráčů, protože příběh a obsah pro rozšíření je v podstatě kompletní.

Před několika měsíci byli hráči představeni Eramisu, Fallenský Kell Temnoty, císařovně Temného Fallenského Impéria na Europě. Beyond Light vezme hráče na tento obrovský měsíc a nechá je bojovat proti zlému vůdci, který získal moc Stasis pro své následovníky. Nejvýše postavenými přívrženci Eramis jsou její pobočníci: Atraks, Kridis, Phylaks, a Praksis, kteří budou sloužit jako obávaní protivníci, s mocí Stasis bojují proti silám dobra.

Hráči byli také nadšení, když slyšeli o návratu fanoušky oblíbeného Varikse, který byl v Destiny 1 a po návratu z dlouhého dobrovolného exilu přijde do Destiny 2: Beyond Light. Přestože bojuje proti Eramis, není zcela důvěryhodný a nebude vždy činit rozhodnutí, která by prospěla hráčům v jejich boji. Nekvalifikuje se striktně ani jako spojenec, ani jako nepřítel, ale jako někdo u koho hráči budou muset jeho skutečná záměry odhalit.

K dalším postavám, s nimiž se hráči v Beyond Light setkají, patří Exo Stranger, který chce Guardianům pomoci pochopit sílu Stasis, Eris Morn, která bojuje proti Temnotě, a Drifter. Stále není jasné, co tyto postavy dělají na Europě, ale určitě budou mít hlavní roli v bitvě nepochybně epických rozměrů proti Fallenskému Kellu Temnoty a jejím následovníkům.

1 komentář: „Detailnějsí pohled na nepřátelé v příběhu Beyond Light

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.