Destiny získává oficiální kuchařku

Zní to aý púomalu jako sci-fi, ale milovaný vesmír Destiny od Bungie dostává oficiální kuchařku, kterou „napsala“ Eva Levante a která je naplněna až po okraj recepty.

V současné době jsou hráči Destiny 2 zaneprázdněni dokončením všech úkolů v Season of the Undying, který nabízí nespočet úkolů, ale i tak se musí hráči občas najíst a možná i proto přichází nová oficiální kuchařka Destiny 2.

Tato nová kuchařka, kterou napsala Victoria Rosenthal, je psaná ale z pohledu Evy Levante a čerpá inspiraci od Warlocků, Titánů, Hunterů, planet, umístění a všech věcí Destiny 2. Kuchařka popisuje cesty Levante po Red War, kde poznala řadu Guardianů a sestavila tak tuto kuchařku s detailními postupy a fotografiemi. 

Kuchařka je nyní k předobjednání a její vydání je naplánováno na 20. srpna 2020, takže na letošní svátky s ní určitě nepočítejte. Kuchařka má mít celkem 192 stran a její cena byla stanovena na 35 USD.

Jsme velmi zvědaví na to, zda bude kuchařka obsahovat i některé recepty, které by mohly skutečně potěšit a překvapit fanoušky Destiny.

Destiny 2  je nyní na PC, PS4, Stadia a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.