Destiny se před Beyond Light rozloučilo live eventem

Pár hodin před tím než se na 14 hodin servery Destiny 2 odmlčely, proběhl ve hře live event. Podobně jako v minulé sezóně, kde jsme sledovali zničení Cabalské lodi Almighty. Live event začal okolo 1 hodiny ráno v době vydání malé aktualizace pro hru.

Po aktualizaci, když jste se již mohli nalogovat do hry, pokud jste měli dost trpělivosti – zkoušelo to mnoho lidí a servery byly přeplněné – byl Traveler jiný. Zářil jasně jako měsíc, na pravé straně měl duhová světla. Traveler vypadal, že se konečně, po dlouhé době, uzdravuje. Pak Zavala požádal všechny Guardiany, aby se vrátili do Toweru a vyšetřili výtržnosti. To zavedlo Guardiany na misi do lokality Riverside kde probíhal první Solstice of Heroes.

Ghost hned po příletu oznámil, že něco cítí, něco jako jiného Ghosta, jen větší. „Vychází to z Travelera!“ oznámil nám ustaraně. Při průběhu městem jste se mohli zastavit v Caydově oblíbeném stánku Hot Ramen, kde šlo spustit interakci, ale pouze jste dostali debuf zpomalení. Všichni obyvatelé Riverside zírali a ukazovali na oblohu. Vy jste se vydali do města, aniž byste měli jasno, kam zamířit dál.

Při průběhu městem Traveler vysílal různé výboje Světla, které rozzářily celý váš armor a dostali jste buff na vyšší rychlost a delší skoky. To se dělo každých pár okamžiků, zatím co jste sledovali světelnou show, kterou vám Traveler předváděl. Zhruba 30 minut před očekávaným vypnutím serverů začala podívaná eskalovat. A ozval se známý hlas.

Eris vám říká, že „Něco se blíží, cítím to. Přitahuje to energii. Mohlo by to stačit na zahnání temnoty od nás? Reformuje se, hojí své rány. Tohle nebude konec, bude to eskalace.“ Pak poslední město pokryla mohutná vlna světla a následovala cut scéna. Ta ukázala současnou mapu a jak Temnota kroužila kolem okrajů mapy, než pokryla všechny planety, se kterými se rozloučíme. Pak také zavířilo mohutné Světlo z Travelera aby ochránilo Zemi a zbývající planety.

„Světlo tě nemůže zachránit. Najděte nás na Europě.“ Po této záhadné zprávě servery spadly a zahájily 14 hodin dlouhou údržbu.

Bylo to zajímavé rozloučení se sezónou, která měla své problémy, ale celkově to byl silný konec jedné éry Destiny 2. Live event byl poslení co šlo ve hře udělat před vydáním Beyond Light. Spolu s novou sezónou nás čeká spousta pozitivních změn, nové armory a nové oblasti k prozkoumání.

Servery se zapnou již dnes, 10. 11. 2020 v 18:00, ve chvíli vypnutí serverů byl také hromadně na všechny platformy vypuštěn update. Připravte si dost místa je to velký update.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.