Destiny 2 – doporučený HW na PC?

Ahoj guardiani, podle některých zdrojů na Reddit jsou venku specifikace PC, na kterých běželo prezentační demo. Je zcela jasné, že Bungie nenechalo hrát pozvané na nějakých „křápech“, ale na pěkných strojích.
Otázkou zůstáva zda tomu bylo kvůli náročnosti hry nebo jen z důvodu jistoty, ze strany vývojářů. Doba pokročila a grafické karty dvojnásob. Můžeme tedy očekávat, že se na jako RECOMMENDED požadavky pro 4K a 60fps jsou tyto komponenty.

  • Nvidia GTX 1080 Ti
  • Intel i7 7700K
  • 16 GB Memory
  • 500 GB SSD
  • Windows 10

Pro některé to nebude asi takový problém si PC trochu doupravit, ale přece jen DESTINY je původně konzolová záležitost. Vzpomeňme na nevydařený port Batman Arkham Knight. Když už si Blizzard nechal nasadit tuto „KUKAČKU“ do Blizzard App, tak věřím, že si optimalizaci pohlídá.
Konzolisti si prostě strčí placku do mechaniky nainstalují, zřejmě stáhnou nějaký ten Day-One patch a hotovo. Tím se dostávám k videu na YouTube od BerserK, který mluví o dalších úpravách v nastavení hry pro PC hráče.

Ambient Occulsion, Foliage Shadows a jiné záležitosti jsou, aspoň pro mne běžnou věcí u PC her v současné době. Nebude se hra v PvP části úmyslně Downgradovat, stejně jako v CS:GO? To je ve hvězdách. Jedna věc se musí ale nechat a to je podpora formátu 21:9, kterou bude PC verze mít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.