Destiny 2 zaznamenalo po debutu na Steamu 200.000 souběžně hrajících PC hráčů

Dokonce i uprostřed všech potíží se servery při startu Destiny 2: Shadowkeep a současného spuštění New Light, měla hra na Steau obrovský nástup.

V úterý byl pro Bungie i fanoušky Destiny velký den. Nejen, že bylo uvolněno očekávané rozšíření Sahadowkeep, ale také byl spuštěn free-to-play model nazvaný New Light.

Navzdory poměrně velkým problémům, které měli servery Destiny 2, se zdá,  jako by hráči na PC neměli co hrát a dychtivě čekali, až budou moci naskočit do této oblíbené hry.

Podle GitHyp,  Destiny 2 v úterý na PC dosáhl vrcholu a to přes 200 000 současně hrajících hráčů. Přesněji řečeno, maximum během dne zasáhlo téměř 219K hráčů. Což je pro první den na Steamu neuvěřitelný výsledek, navíc vezmeme-li v úvahu, že se jedná o dva roky starou hru.

Celkově vzato, Bungie musí být spokojeno s tím jaký hra zaznamenala na Steamu start.

Destiny 2: Shadowkeep a New Light jsou nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Destiny 2 zaznamenalo po debutu na Steamu 200.000 souběžně hrajících PC hráčů

  • 3.10.2019 (10:07)
    Permalink

    Osobně jsem byl jen zvědav co se za poslední tři měsíce změnilo… Hned v základu mě vytočilo instantní power na 750… Změnu mechanizmů zatím vnímám jako krok k horšímu, ale je to tím, že se nechci učit nové věci:-) Mám práci, ženu, dítě a hrozně málo času na paření…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.