Destiny 2 zamíří v září do Xbox Game Pass včetně Beyond Light a všech předchozích expanzí

Pokud by snad ještě někdo nehrál Destiny 2, tak od září bude mít jedinečnou příležitost vrhnout se díky Xbox Game Pass do tohoto sci-fi světa se všemi jeho rozšířeními.

Téměř 3 roky Bungie stále  rozšiřuje Destiny 2 a dle svých plánů v tom bude minimálně ještě dva roky pokračovat, takže stále není pozdě do této velmi populární hry naskočit a pokusit se dohnat všechny své přátelé.

V září do Xbox Game Pass bude tato hra přidána včetně všech dosud vydaných expanzí, včetně té nadcházející s názvem Beyond Light vycházející 10. listopadu. To je vcelku lákavá nabídka s ohledem na fakt kolik stojí měsíční předplatné Xbox Game Pass a kolik fanoušci této hry museli za všechen obsah již zaplatit.

Začátkem tohoto roku Bungie potvrdilo, že Destiny 2 bude k dispozici také na PS5 a XSX s podporou Smart Delivery a schopností běžet ve 4K@60fps. Vedle svých technických vylepšení v obou systémech budou verze příští generace také poskytovat podporu mezigeneračního ukládání a možnost a vzájemného hraní mezi hráči na PS5 / PS4 a Xbox Series X / Xbox One.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.