Destiny 2 vrátí v sezóně 13 kořist z Měsíce a Dreaming City

Studio Bungie provede společně s aktualizací pro sezónu 13 v Destiny 2 několik změn, díky nimž se vrátí kořist z Měsíce a Dreaming City.

V rámci sezóny 13 přidá Bungie kořist z Měsíce a Dreaming City zpět do svých loot poolů v Destiny 2. Podle aktualizace Bungie přidává tyto změny do hry na základě zpětné vazby hráčů shromážděné během spuštění expanze Beyond Light. 

Vedoucí oblasti odměn Bungie Justin Dazet poskytuje další podrobnosti o kořisti v Destiny 2 a uvádí, že studio provádí tyto změny, aby zachoval relevanci lokalit; konkrétně jejich aktuální aktivity v end-game.

Dazet také uvedl některé ze zbraní a vybavení, které hráči uvidí v nové sezóně. Prvním je znovu vydaný Dreaming City Reverie Dawn a Dreambone Armor z Měsíce. Obě zbraně budou padat s vysokými statistikami. Další je sada 4 znovu vydaných zbraní z Dreaming City s novými perky: Waking Vigil, Sleepless, Vouchsafe a Retold Tale z Shattered Throne.

Poslední sada se skládá ze 4 znovu vydaných zbraní nalezených na Měsíci v Destiny 2 : Heretic, Blasphemer, Apostate a Premonition, které lze získat jen v Pit of Heresy. Stejně jako předchozí sada budou i tyto zbraně obsahovat nové perky. Tato aktualizace také rozšíří rotaci Lost Sector Legend a Master rotaci do 4 sektorů na Měsíci: K1 Logistics, K1 Communication, K1 Crew Quarters a K1 Revelation.

Bungie věří, že tak nabídne hráčům více možností, jak trávit čas v Destiny 2 a rozšiřovat svůj arzenál.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Destiny 2 vrátí v sezóně 13 kořist z Měsíce a Dreaming City first appeared on GAME PRESS.

Zdroj GamePress.cz

5 komentářů: „Destiny 2 vrátí v sezóně 13 kořist z Měsíce a Dreaming City

 • Václav Holínský
  20.1.2021 (16:38)
  Permalink

  No tak hlavně by měli zrušit sunsetnutí eq a zbraní že dosažitelných lokací. Nechápu proč jsou sunsetnutý moon a forsaken zbraně a eq..

 • Jana Jaitnerová
  20.1.2021 (19:32)
  Permalink

  Ok, takže si to člověk získal, pak to smazal, protože už byly k ničemu a teď si to můžeme získat znovu a zase to používat ? Bezva…..🤬 Bungie si z nás dělá srandu??!!! 😤

 • Milan Novotny
  20.1.2021 (20:57)
  Permalink

  Lerak Rengáv Neboj vsechno dostanes zpet.Co dali pryc tam vrati vramci dlc 😀😀😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.