Destiny 2 – Trials of Osiris je opět kvůli problémům vypnuto

Trials of Osiris, PvP režim, který si v první hře oblíbilo tolik hráčů se u druhého dílu neustále potýká s problémy.

Po stížnostech na to, že odměny nejsou dost dobré, se mnoho hráčů rozhodlo jednoduše režim přestat hrát. Nově se začalo navíc s výhrami ve hře obchodovat a proto byl režim po zbytek víkendu deaktivován.

Herní režim PvP hry Destiny 2 je pro Bungie neustálou bolestí od doby, kdy byla na začátku loňského roku aktivita do hry přidána. Obvykle to však bylo kvůli technickým problémům při implementaci režimu. Nedávno však vyšlo najevo, že problémem se stali samotní hráči Destiny 2.

Začalo to před třemi týdny tím, že hráči sebevražedně postupovali k Messenger Pulse Rifle, velmi vyhledávané zbrani, která je k dispozici  s jedinečným perkem Desperado. A minulý víkend byly Trials deaktivovány, protože hráči se domlouvali tak, aby každý mohl jít Flawless.

Říká se tomu „ metoda Hakke emblém ” a jak název napovídá, spiklenci sdělují svůj úmysl podvádět Trialsech pomocí Hakke emblému. Když se jeden tým setká s dalším týmem, který nosí Hakke emblém, signalizuje to oběma týmům, že hru ve skutečnosti nebudou hrát. Místo toho nechají náhodě rozhodnout o tom, kdo vyhraje a kdo prohraje.

Jeden z členů každého týmu si potom následně posílá zprávy s protivníkem pomocí služby Steam, kde házejí náhodná čísla od 1-10. Nejvyšší počet je vítězný tým a nejnižší počet souhlasí se ztrátou zápasu opuštěním.

Aby však bylo zajištěno, že všichni hráči nakonec získají sedm výher v řadě, musí mít každý z týmu sekundární postavu, která slouží k prohrám. Tato metoda tajné dohody o bezchybném postupu je mnohem rychlejší než ve skutečnosti normální hraní Trials a zaručuje, že hráč vyhraje sedmkrát za sebou, čímž maximalizuje své odměny.

Bungie v tweetu uvedlo, že je to kvůli „problému”, ale neodhalilo, o jaký problém jde.

Due to an issue, Trials of Osiris has been disabled for the remainder of the weekend.

— Bungie Help (@BungieHelp) February 28, 2021

Poté, co si metoda Hakke začala získávat popularitu, Bungie úplně deaktivovalo Trials of Osiris, aby ochránilo tento režim. Od vývojářů však nepadlo slovo o tom, jak chtějí takovéto metodě zabránit, ani to, kdy se režim do hry opět vrátí.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Destiny 2 – Trials of Osiris je opět kvůli problémům vypnuto first appeared on GAME PRESS.

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Destiny 2 – Trials of Osiris je opět kvůli problémům vypnuto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.