Destiny 2: The Witch Queen se zpozdí až na začátek roku 2022

Bungie také potvrzuje další expanzi přicházející po Lightfall.

Bungie oznámilo zpoždění pro další velkou expanzi Destiny 2 The Witch Queen. Expanze byla původně plánována na letošní rok, ale nově bylo oznámeno, že se jí fanoušci hry dočkají až na začátku roku 2022. Zajímavé je, že vývojář také potvrdil, že po Lightfall přijde do hry ještě další expanze, která by „plně dokončila naši první ságu Destiny “.

Příběhové ambice The Witch Queen byly označeny jako jeden ze tří důvodů zpoždění.

“Beyond Light postavilo základy a umožnilo nám splést příběhy Destiny a Destiny 2 dohromady, ale The Witch Queen přijde s příběhem propojeném napříč Lightfall i mimo něj, na rozdíl od čehokoli, o co jsme se kdy dříve pokoušeli s postavami, nepřáteli i známými hrdiny, kteří ve hře stále přetrvávají.”

Bungie chce, aby tato expanze byla „prvním z mnoha okamžiků“, které jsou zásadní pro příběh Destiny, a proto si vyžaduje čas pro „vybudování této cesty správným způsobem“.

Mezi další důvody patří vylepšení přístupu hry ke zbraním a brnění, přidání funkcí jako crossplay a transmog atd. Pandemie COVID-19 byla samozřejmě také uváděna jako hlavní důvod.

O expanzi Destiny 2: The Witch Queen zatím nebylo sdíleno příliš mnoho podrobností, ale její název do značné míry potvrzuje nějaké setkání se Savathun, titulární Witch Queen a Oryxovou sestrou.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.