Destiny 2: Shadowkeep Roadmap vyobrazuje detailní kalendář nadcházejícího obsahu

Od vydání vysoce očekávaného rozšíření Shadowkeep pro Destiny 2 dělí hráče necelé tři týdny a studio Bungie neúnavně informuje hráče o tom, co vše mohou očekávat.

Nyní bylo studio ještě konkrétnější a vydalo Shadowkeep & Season of the Undying kalendář. Ten vyobrazuje termíny uvolnění bezplatného i prémiového plánovaného obsahu pro Destiny 2 mezi říjnem a prosincem.

Kalendář začíná spuštěním Destiny 2 Shadowkeep a podrobně popisuje veškerý free obsah obsažený v tomto rozšíření. Tento bezplatný obsah je k dispozici všem hráčům, včetně hráčů Free-to-play Destiny 2 New Light. 

Druhá polovina kalendáře podrobně popisuje obsahové plány na 3 měsíční Season of the Undying. To zahrnuje jak bezplatný, tak prémiový obsah, označený samostatnými ikonami. Bungie plánuje kombinaci placeného i prémiového obsahu. Prémium, který je součástí Shadowkeep, zahrnuje nový raid Garden of Salvation, Nightmare Hunts, nový dungeon a dva exotické questy. Je zde také prémiový obsah vázaný na samotnou sezónu.

Obsah zdarma během této sezóny je o poznání skromnější. Podle kalendáře je vše naplánováno na polovinu října na akci Iron Banner a na konec října, kdy se uskuteční tradiční Festival of the Lost a nový režim Momentum Control PvP.

Bungie také informuje ve svém This Week At Bungie, že hráči by měli očekávat, že Shadowkeep změní způsob, jakým hrajeme Destiny a že studio ještě nedokončilo všechny práce. Příspěvek vysvětluje, že Bungie má před zahájením Shadowkeepu ještě co říci pokud jde o to, jak se bude Destiny 2 dále vyvíjet.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Shadowkeep vychází 1. října.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.