Destiny 2 Season of Dawn přidává majitelům Shadowkeep tři nové exotické Armory

Včera odstartovala v Destiny 2 Shadowkeep devátá sezóna s názvem Season of Dawn, v níž se hráči vydávají zpět na Merkur, který nabízí nový obsah.

Season of Dawn přivádí zpět i legendárního Warlocka Osirise, který se vrátil, aby opravil časovou anomálii, která byla způsobena porážkou Undying Mind v sezóně 8. Nová Sundial aktivita bude hlavní složkou obsahu a také misí na záchranu legendárního Titana známého jako Saint-14. Kromě nových aktivit a úkolů byl do hry přidán nový exotický obsah.

A hráči velmi rychle po spuštění této sezóny odhalili tři nové exotické části armoru. Níže se na ně můžete podívat.

Exotika (bohy) pro Warlocka je známá jako Prometheum Spur, která je zaměřena na podtřídu Dawnblade. Díky perku Embers of Light uzdravuje hráče při zničení nepřátel, nebo zasažení aktivním Daybreakem.

Huter s může těšit na exotiku (nohy) zvanou The Bombardiers s perkem Parting gift, který po provedení dodge upustí malý granát s krátkou pojistkou.

Nakonec Titani mohou získat novou exotiku (hruď) zvanou Severance Enclosure. Toto brnění není specifikováno pro žádnou podtřídu, podobně jako v případě Huntera a zaměřuje se na Titanovu lásku k melee úderům. Exotický perk Spheromatik Trigger vytvoří explozi poté, co porazí v PvP Guardiana pomocí melee, nebo zničí PvE nepřítele pomocí finisheru.

Nejlepší část tohoto odhalení, a také potvrzení správcem komunity Destiny 2 dmg04, je, že tyto tři exotiky jsou přidány pro všechny majitele expanze Shadowkeep a nevyžadují, aby hráči vlastnili premium battle pass pro Season of Dawn.

Destiny 2: Shadowkeep  je nyní k dispozici pro PC, PS4, Stadia a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.