Destiny 2 se snaží přinést zpět speciální zbraně za bezchybné dokončení Trials of Osiris

Bungie oznamuje nové změny přicházející do  Trials of Osiris v Destiny 2, včetně mezníkových odměn a návratu Flawless průchodů.

“This Week At Bungie” dalo hráčům nový pohled na to, kam Bungie plánuje dále směřovat Destiny 2, zejména potom jak studio plánuje přepracovat Trials of Osiris, aby hráči získali více odměn a motivaci.

Tyto informace přichází poté, co Bungie obdrželo značnou zpětnou vazbu od hráčů na Trials of Osiris, kteří chtějí být více motivováni a za své snažení získat řádnou odměnu.

Zatímco týdenní příspěvek Bungie poukázal na řadu problémů, které hráči měli se současným formátem Trails of Osiris, oznámení také zdůraznilo skutečnost, že Flawless odměny se budou v příštích sezónách vracet. Bungie naznačila, že odměny v Trialsu mohly konečně opět zahrnovat zbraně s Adept Módy, podobně jako tomu bylo v prvním Destiny. S trochou štěstí Bungie doufá, že díky tomu budou Trials of Osiris stejně populární jako kdysi, když se poprvé režim objevil spolu s rozšířením House of  Wolves.

Kromě Adept zbraní za Flawless průchod Bungie přidá i takzvané tokenové milníky, které budou hráče opětovně odměňovat. První milník se odemkne po třetí výhře, druhý po páté a třetí potom po sedmi vítězstvích v řadě.

Bungie se tak opět snaží získat hráče zpět po předchozích chybných rozhodnutích s odměnami pro hráče, což může vyžadovat značné množství úsilí a vylepšení. Prozatím však musí být hráči trpělivý a čekat, než se Trials of Osiris vrátí do podoby, v jaké je všichni chtějí mít.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.