Destiny 2: Rok 4 bude záviset na reakcích hráčů na rok 3

Nyní, když Bungie sebevědomě odhalilo své plány na příští, již 3. rok Destiny 2, který odstartuje expanzí Shadowkeep následovanou třemi samostatnými sezónami, jsou fanoušci velmi zvědaví na to co by mohlo přijít dál.

Vzhledem k změnám, které Bungie ohlásilo a které pokračují ve snaze o vytvoření vyvíjejícího se a neustále měnícího se světa,  zajímá fanoušky co vše by mohlo přijít do hry přijít v roce 4?

Režisér Luke Smith v rozhovoru s Kotaku uvedl, že záleží především na tom, jak Bungie s Destiny 2 projdou současným obdobím přechodu a jaká bude reakce fanoušků na Shadowkeep a rok 3.

Jak víme Destiny 2 přijde v září s řadou změn, přičemž těmi největšími jsou přechod na free-to-play, podpora cross-save a přechod PC verze z Battle.net na Steam.

To však neznamená, že by v Bungie ještě nepracovali na novém obsahu. Mark Noseworthy uvedl, že Bungie pracuje na “více budoucích vesmírů” naráz s ohledem na budoucí plánování hry. Bez ohledu na to, jaký „vesmír“ se Bungie nakonec rozhodne vytvořit, Noseworthy říká, že všechny mají „společné rysy“. Bungie se následně bude moci lépe a rychleji rozhodnout na čem dále stavět. Noseworthy také připouští, že zabývat se touto nejednoznačností je pro všechny velmi náročné a představuje to značné břemeno.

Vypadá to, že úspěch Shadowkeepu může být rozhodujícím faktorem, o budoucnosti Destiny 2 a Noseworthy to potvrzuje: „Máme plán a myslíme si, že je docela dobrý, nyní budeme od našich hráčů zjišťovat, jestli tomu tak opravdu je, nebo zda potřebujeme zcela nový plán.

Studio nyní musí řešit více otázek než jen to, co chce dělat, nebo co požadují fanoušci, ale také především to, co Bungie potřebuje dělat jako nezávislé studio zaměstnávající stovky tvrdě pracujících vývojářů.

Rok 4 tak nakonec může být čekáním na Destiny 3.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Rozšíření Shadowkeep vychází 17. září.

 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.