Destiny 2 první velká aktualizace roku 2018 vypadá, že splňuje požadavky hráčů

Její nejdůležitější změnou je pravděpodobně to, že Bungie přetváří systém odměn spojený s raidy. Studio zakomponovalo unikátní perky do raidového armoru, které budou fungovat v případě, že se ocitnete na Leviathanu, je to velmi podobné tomu co znají hráči z prvního dílu. Tyto speciální buffy poskytnou hráčům v raidu určité výhody a navíc by měli přijít i nové legendární módy, které budou hráči moci aplikovat na stávající, ale i novou zbroj.

Navíc tyto módy na rozdíl od jiných stávajících módů budou moci hráči po jejich vyjmutí opětovně použít a to za cenu jediného Calusova tokenu.

Destiny 2 - Císařův Blaze legendární raid mod

Lednová aktualizace také přinese změnu v prestige raid módu, kdy hráčům bude padat kromě prestige odměn také odměna za normál, tak jak tomu bylo v D1. Když už se hovoří o raidové kořisti, tak Bungie zakomponovalo asi nejvíce žádanou změnu a to, že hráči obdrží odměnu za jednotlivé pasáže raidu a ne jen za jeho celkové dokončení. Kromě toho studio také zvedlo šanci na exotický drop.
Další změnou, kterou příliš nevítáme, je i tom že pokud jste dokončili raid a nepadla vám vaše vysněná část gearu, tak si ji budete moci jednoduše zakoupit u Benedicta-99, který bude nabízet pokaždé několik kousků raidového gearu podobně jak je tomu u ostatních Vanguardů. Jako měna hráčům poslouží opět legendární shardy a raidové tokeny. Výběr ovšem pravděpodobně nebude zahrnovat nové kusy raidové kořisti nazvané Contender’s Shell, které mohou vypadnout z raidových bossů.
Update by měl dále řešit i Prometheus Lens, který byl při svém debutu v PvP značně přebafován a studio jej muselo následně nerfnout. Další součástí updatu bude přidání Masterwork zbroje, která tak doplní Masterwork zbraně.
Aktualizace zatím neřeší hromadné mazání shaderů, ale Tyson Green sdělil, že na tom usilovně pracují, ovšem údajně se nejedná o snadnou záležitost.

Osud 2 - inventář Lord Saladin ze sezóny 2 Iron Banner

Co se týče prvního Iron Banneru v roce 2018, tak ten bude probíhat od 30. ledna do 6. února a to v režimu Control.
Bungie slíbilo, že “určitě bude obsahovat zbraně ze sezóny 2 v engramech od Lorda Saladina” společně se zbraněmi z první sezóny a nebude se tak opakovat situace z Faction Rally. Odstraněn byl také limit počtu engramů, které hráči mohou během Iron Banneru získat. Navíc hráči budou moci nakoupit části zbroje i jejich shadery za vydělané tokeny, či za splnění výzev Lorda Saladina.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.