Destiny 2 přinese přes 80 misí, které vám zaberou přes 50 hodin

Časopis Edge v posledním čísle přinesl mnoho informací o PVE aktivitách. Mnoho z nich nebylo vůbec známo. Jako například, že nově bude Nightfall na čas. Něco podobného se v poslední aktualizaci ukázalo i v Destiny 1 avšak čas byl jen pro lepší bonus. Zde to bude fungovat jinak. Časovač bude nastavený na pravděpodobně 15 minut. Není uplně známo proč to tak Bungie udělalo, ale pravděpodobně kvůli různým exploitům, kterých využívali sólisté.

Bungie také oznámilo, že u některých aktivit bude vaše aktuálně nasazené vybavení zamčeno a nepůjde během hry měnit. To platí i na subclassy. Prý aby než se hráči pustí do podobných aktivit si to pořádně promysleli a vymysleli strategii. Což může trochu souviset hlavně s energetickými zbraněmi, které nyní nasazujete na druhý slot a jejich elementární damage dokáže rychle zneškodnit štít nepřátel. Dokonce bude prý modifikátor, který způsobí, že takto zabitý nepřítel způsobí elementární efekt do okolí a může dál škodit.

V časopise byl rozhovor s vývojářemi, kteří na začátku měli problém, že kvůli velkému množství obsahu mnoho testovacích hráčů došlo na maximální level a přitom jim ještě mnoho obsahu zbylo. Tato chyba by prý už měla být opravena ale naštěstí ne tím že odebrali obsah. Podle Marka Noseworthy trvalo mnoho testerům více než 55 hodin než dosáhli vytouženého vrcholu v podobě maximálního levelu. Což je opravdu pěkné číslo v porovnání s většiou moderních RPG her. Můžeme se těšit na více než 80 misí a všechny jsou podstatné pro délku, výzvu, příběh a hlavně odměnu.

Bungie stále tají podstatnou část příběhu, tak aby to pro všechny bylo překvápko. Možná do spuštění něco ještě odhalí nebo v den vydání. Ale spíše to už nechají na samotných hráčích.

Destiny 2 vychází již 6. 9. na konzole PS4 a XBOX One a 24.10. na PC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.