Destiny 2 potřebuje před přidáním Crucible Ranks nejprve opravit solo matchmaking

Během streamu jsme se dozvěděli, že do Cruciblu nově přibudou Glory a Valor ranky, které mají hráče motivovat k tomu, aby se do hry více vracely a také, aby neopouštěli jednotlivé zápasy. Ovšem studio také informuje a upozorňuje na současnou chybu v Destiny 2.

Valor Rank je v podstatě nepodstatný, jelikož neexistuje žádná penalizace za prohru, či opuštění hry, naproti tomu Glory rank je závislí na tom, jak se vám ve hře bude dařit, tedy na vašich výhrách a prohrách. Čím více budete vyhrávat, tím více vám také logicky poroste rank, což je také cesta jak získat onu novou pulsní pušku nazvanou Claymore obsahující perk Desperado a jak se zdá, tak pro PvP bude velmi žádaná.

Ovšem někteří hráči se obávají o svůj Glory rank a to ne z důvodu, že by byly špatnými hráči, ale spíše kvůli nebezpečí, že se do zápasu dostanou sami bez zbytku fireteamu, jak se v současnosti občas stává. Hra vás totiž hodí do hry, kdy můžete sami nastoupit do zápasu proti početní přesile, což není pro Glory rank zcela žádoucí. Další problém může být v okamžiku, kdy se spojí tým náhodně vybraných hráčů s týmem komunikujících hráčů v party, ti mohou mít díky komunikaci také jistou výhodu. Tato skutečnost je ještě více nepříjemná pro PC hráče, kde je oproti konzolím mnohem menší hráčská základna. Zde dochází k tomu, že se potkáte se stejným týmem i několikrát po sobě a tak hráči mnohdy vyčkávají až několik minut na orbitě, aby tomuto nepříjemnému faktu předešli.

Destiny 1 nabízelo hráčům playlist osamělého vlka, který zaručil, že každý hrál sólo. Destiny 2 má naproti tomu velmi omezený playlist, přičemž Glory rank obsahuje jen jeden z nich. Jak se zdá, tak je to další překážka na cestě k vysněné sezónní odměně a problém, který stojí za to řešit.

Dobrou zprávou je, že jak se zdá, tak Bungie si je toho vědoma a může přidat systémy, kterými to vyřeší, ovšem zda se to podaří ještě do 8. května je ve hvězdách, ale spíše se hráči dočkají až s nějakou z další aktualizací.

Destiny 2 je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One. DLC Warmind vychází 8. května na všech platformách.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.