Destiny 2 poběží na PS5 a Xbox Series X ve 4K, Series S nabídne pouze 1080p

Stejně jako většina aktuálních multiplayerových her se i Destiny 2 dočká aktualizace pro novou generaci konzolí.

Studio Bungie odhalilo nové podrobnosti a také prosincové datum vydání této aktualizace. Destiny 2 poběží ve 4K@60fps  na Xbox Series X a PS5 a 1080p@60fps na Xbox Series S. Kromě toho studio také přislíbilo, že si nově hráči budou moci na konzolích nastavit field-of-view a mohou se těšit i na rychlejší načítání.

Poprvé nabízíme přizpůsobení zorného pole na konzolích. Naším cílem je povolit rozsah FOV podobný tomu na PC. Aktuálně testujeme tato nastavení, abychom zajistili plynulý výkon napříč každou platformou, a další podrobnosti budeme mít blíže ke spuštění.
Budou patrná i další vylepšení, jako je načítání hry a vstup do inventáře postav. Některé doby načítání však stále závisí na připojení k síti a dohazování hráčů. Načítání aktivit tedy při hledání oponentů bude stále nějakou dobu trvat.
Pro hraní napříč generacemi mohou hráči Xbox Series X | S hrát s hráči na Xbox One. Hráči PlayStation 5 mohou hrát s hráči PlayStation 4.

Než v prosinci dorazí aktualizace pro nové generace, Destiny 2 zahájí svou další velkou expanzi Beyond Light 10. listopadu. Beyond Light přivede hráče na Europu chladný ledový měsíc Jupiteru, přidá elementární sílu Statis, nový Deep Raid Stone Crypt a další.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, Xbox One a PS4. Verze pro konzole nové generace budou k dispozici 8. prosince.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.