Destiny 2 odhaluje nový raketomet „Void Gjallarhorn“

Vysoce očekávaná expanze Destiny 2: Shadowkeep e nyní méně než dva týdny od svého vydání a tak není divu, že se objevuje čím dál tím více informací.

Studio toho v posledních týdnech odhalilo opravdu mnoho, včetně nového raidového vybavení, připravovaném dungeonu na Měsíci i novou heavy exotiku Deathbringer, které se od té doby v komunitě říká Voidový Gjallarhorn.

Ačkoli zbraň byla krátce spatřena, je to poprvé, kdy mají hráči možnost podívat se pořádně na tuto heavy zbraň v Hive designu. Rakety Deathbringeru by se měly ve vzduchu rozdělit na mnoho menších, ale agresivních sledovacích naváděných výbušných projektilů, na rozdíl od raket s cluster bombami.

Samotná zbraň není podrobně popsána, i když hráči ji mohou spatřit na několika koncept artech ze samotného studia, kde je v pravém dolním rohu uveden pracovní název Crow Dream Catcher. WIP na druhé straně označuje probíhající práci na zbrani.

Zbraně mají navíc hráčům poskytovat i nové benefity, jako je schopnost komunikovat, když se blíží Nightmare nepřátelé. Části zbraní začnou svítit nebo se stanou průhlednými, což bude signalizovat, že se hráči mají připravit na tvrdý boj.

Destiny 2: Shadowkeep  vychází 1. října na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.