Destiny 2 obdrží na podzim další “zásadní” expanzi, potvrzuje Activision

Informace přišla ze zprávy pro investory od společnosti Activision Blizzard. Samotné Bungie nedávno informovalo nespokojenou komunitu o tom, jaké změny pro druhý díl chystá, i to jaké má s hrou další plány. Ovšem o podzimní “zásadní” expanzi nepadla doposud ani zmínka.

Activision má pravděpodobně onou zásadní expanzí na mysli něco podobného jako byl The Taken King, který do původní hry přinesl novou nepřátelskou rasu a zavedl řadu změn, včetně nových podtříd pro jednotlivé druhy Guardianů.

Manažeři společnosti Activision Blizzard mluvili o nadcházejícím obsahu pro Destiny 2 ve vztahu k současné náladě ohledně hry a dalšího udržování angažovanosti hráčů.

Sentiment se již začíná posunovat,” řekl Eric Hirshberg, generální ředitel společnosti Activision Publishing.

“Máme velkou expanzi, která do hry přijde v květnu, a další velká expanze bude následovat na konci roku. Tyto události byly vždy příležitostí k opětovnému zapojení se do naší komunity a získávání lidí, kteří se od hry odklonili. Jedná se o neuvěřitelně vášnivou skupinu hráčů a vášeň je dobrá věc, i když je současný stav kritický. Ten však ukazuje, jak hluboce se o hru lidé zajímají, a myslíme si, že to je jedna z věcí, která z ní dělá velkou franšízu. Jsme plně odhodláni poslouchat a komunikovat s naší komunitou mnohem častěji a transparentněji než kdykoli předtím. Chceme dělat správné změny, které vedou ke zlepšení, a myslíme si, že máme správný směr. “

Příští týden v Destiny 2 začíná další event nazvaný Crimson Days, který ukáže, zda Bungie myslí svá slova a sliby opravdu vážně.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.