Destiny 2 – Nový glitch umožňuje hráčům porazit Raid Bosse ještě před začátkem boje

Guardiani v Destiny 2 objevily novou chybu, která jim umožňuje bezpečně porazit bosse raidu tím, že jej zničí ještě před začátkem boje.

Franšíze Destiny nejsou chyby a jejich využívání cizí a to od dob odpojování ethernetových kabelů, aby se dal snadno porazit Crota v Destiny 1 až po využití exploitů k dosažení 12 členů v raidu v Destiny 2. I když se studio Bungie snaží tyto exploity velmi často rychle opravit, jsou i takové, které ve hře nadále zůstávají, aby se jimi mohli hráči bavit.

Bungie v současné době pracuje na opravě problémů, které ovlivňují herní režim Trials of Osiris, a také na exploitu, který umožňuje 12členným Fireteamům vstupovat do raidů. Kromě těchto aktuálních problémů ve hře objevili Guardiani další chybu v Deep Stone Crypt Raid. Ta umožňuje hráčům tlačit Tanikse do finální fáze, čímž obchází zbytek souboje.

Chyba v nulové fázi funguje tak, že se Warlock hodí Nova-Bombu a hromadu sutin, pod kterou Tanikové začínají a následně zemře ještě dříve než je Nova-Bomba zasáhne.

NEW TANIKS GLITCH: Apparently, you can zero phase Taniks encounter in the Deep Stone Crypt raid. #Destiny2 #BeyondLight pic.twitter.com/Yp3pPefgZp

— DestinyNews+ (@DestinyNewsCom) March 7, 2021

Tento glitch lze také provést pomocí Witherhoard Exotic Grenade Launcher, takže nemusíte spoléhat jen na Warlocka.

Bungie se k této chybě nulové fáze zatím nevyjádřilo a v současné době je zaneprázdněn prací na opravě dalších exploitů a chyb v Destiny 2, takže zatím není jasné, kdy dojde k opravě, pokud vůbec někdy.

Destiny 2: Beyond Light  je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

The post Destiny 2 – Nový glitch umožňuje hráčům porazit Raid Bosse ještě před začátkem boje first appeared on GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.