Destiny 2: New Light – Zde je veškerý obsah, který dostanete zdarma

Destiny 2 se snaží přilákat více hráčů, což znamená, že když se 1. října uvolní nejnovější  rozšíření Shadowkeep, vyjde také další verze hry s názvem New Light, která bude free-to-play.

Ti, kteří Destiny 2 nevlastní a jen hru pozorují zpovzdálí, ví, že  si nyní budou moci zahrát poměrně velký kus obsahu zdarma.

Od prvního vydání Destiny 2 uplynulo něco přes dva roky a vývojáři z Bungie od té doby neustále vydávají další obsah. Pokud jde o  Destiny 2: New Light , hráči získají přístup ke všemu, co zahrnuje rok 1. Nicméně, zatímco New Light zahrnuje rok 1, detaily mohou být trochu komplikované, takže pro objasnění Bungie vydalo přehlednou informační grafiku.

Stručně řečeno,  New Light obsahuje základní hru, rozšíření  Curse of Osiris a  Warmind, všechny striky roku 1 + všechny raidy roku 1 The Eater of Worlds lair, The Spire of Stars lair a The Leviathan raid. Je tu také několik věcí z Annual Passu roku 2: The Reckoning, Black Armory Forges, Gambit, Gambit Prime a The Menagerie. Nakonec New Light přichází se spoustou nových in-game eventů, private matches, sezónními PvP updaty a vším exotickým vybavením roku 1 včetně některých exotických zbraní roku 2: Thunderlord, Arbalest, Outbreak Perfected a Bad Juju.

Bude také dobré vědět, co vše nebudou mít hráči New Light k dispozici. Samozřejmě zde nebude expanze Shadowkeep. Chybět bude také Forsaken kampaň a třetí subclassy Guardianů také nebudou k dispozici. I přes to vše se jedná na začátek o pořádnou porci obsahu, která nováčky zabaví na velmi dlouhou dobu.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Expenze Shadowkeep vychází 1. října na všechny uvedené platformy.

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Destiny 2: New Light – Zde je veškerý obsah, který dostanete zdarma

  • 1.10.2019 (13:00)
    Permalink

    Ahoj,
    nevíte zda bude v Destiny 2 new light hrát kampaň od začátku? Chtěl bych si projít celou kampaň, ale co jsem koukal na videa příběh začíná jinde než původní hra a na úrovni cca 750??? Osobně bych si hru chtěl zahrát od začátku a hezky si vše projít a vytunit se sám…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.