Destiny 2 na PC: Už žádné čekání

Ne každý den máme možnosť vidět něco tak velkého jako Destiny, co původně začalo na konzolích, probojovat si svou cestu i na PC. S příchodem Destiny 2 na počítače, se už hráči, jenž hru na této platformě hrají, nemusí obávat dalších zdržení oproti konzolím. Podle Bungie, budou totiž všechny další patche a všechna připravovaná rozšíření vycházet ve stejnou dobu na PC i na konzole.

Pokud nás sledujete, určitě jste už zachytili, že ve hře se odehrává několik sezónních událostí, jako například Zkoušky Devítí (Trials of the Nine), nově uveřejněné Sezóny (Seasons), nebo Iron Boner… ehm pardon, Iron Banner.

Právě proto, že Destiny 2 je onlineová hra, odehrávající se v reálném čase, dává smysl, aby měli všichni hráči možnost, ponořit se do sezónních událostí, najednou. „Je vtipné, že lidi se nás ptají: ´Je to pravda? Vážně?´“, řekl v rozhovoru vedoucí PC odvětví, David Shaw.

„Upřímně, pro nás je jednodušší, dát jim to všem najednou a nesnažit se platformy časově oddělovat. Našim záměrem, je stoprocentní rovnost mezi všemi platformami.“

I přes tuto snahu si ovšem Bungie i nadále uvědomuje, že PC je oproti konzolím trochu jiným typem platformy a z tohoto důvodu, již do počítačové verze hry, implementovali prostředky, díky kterým se vývojářům, bude snadněji dělat jakékoliv úpravy odděleně, bude-li to zapotřebí.

„Udělali jsme to, protože jsme nechtěli zůstat zaseknutí v jednom bodě, kroutit hlavami a říkat si: ´Ale ne, kéž bysme tak mohli tu bazuku (Rocket Launcher) upravit odděleně.´, vytvořioli jsme nástroj, který nám umožní odděleně upravovat Destiny pro různé platformy, ovšem, pokusíme se udržet všechny přibližně na stejné úrovni, ale ještě nevíme co nám budoucnost přinese.“

Tímto způsobem, bude možno sledovat a řešit i jiné technické komplixace, jako jsou errory, výpadky a další. „Budeme pozorně sledovat a naslouchat tomu co nám budou hráči na PC říkat.“ zdůrazňuje Shaw.

Destiny 2 na PC vyšlo včera 24. října. Takže se těšíme na naše další bratry ve zbrani z PC platformy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.