Destiny 2 již nenabídne Trialsy v podobě, jak je známe z prvního dílu

Když byly do Detiny 2 přidány Trials of the Nine, tak se mělo jednat o vrcholnou PvP disciplínu, která bohužel nenaplnila očekávání fanoušků a nedosahovala kvalit Trials of Osiris z prvního dílu.

Bohužel tato skutečnost vedla k odlivu hráčů, které tento režim nijak neoslovoval a i proto jej studio následně stáhlo s tím, že režim upraví tak, aby byl smysluplnější a přinesl by konzistentní hráčskou základnu.

Podle posledních informací se zdá, že Bungie stále nezná termín, kdy se Trialsy vrátí do Destiny 2. Co ale studio ví, tak to, že režim nebude představovat verzi z prvního dílu. Studio uvedlo, že vzhledem k tomu, jak se Destiny a i PvP online scéna od roku 2015 vyvinula, tak nevěří, že by herní vzorec Trials of Osiris v Destiny 2 naplnil jejich dnešní cíle.

Bungie dále uvádí, že vzhledem k tomu, že si není zcela jistá, jak zvládnout návrat Trialsů, tak tato Crucible aktivita bude mít i nadále přestávku a to na neurčito a nevrátí se během několika příštích sezón, což ale neznamená, že se nevrátí už nikdy.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Destiny 2 již nenabídne Trialsy v podobě, jak je známe z prvního dílu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.