Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

Gina Torres, dabérka Ikory Rey v Destiny 2, pravděpodobně již nebyla zapojena do Season of the Splicer, protože postava už nezní jako ona.

Fanoušci Destiny 2 v úterý konečně naskočí do nové již 14. sezóny v Destiny 2, je zavede zpět do Last City, budou muset bojovat proti Vexům, kteří zde způsobili nekonečnou tmu.

I když se zdá, že nová sezóna je slibná s návratem některých starých aktivit, jako je například raid Vault of Glass, tak fanoušci v posledních dnech hovoří o tom, že hlas Ikory Rey se s nadcházející sezónou změní.

Jak už možná víte, Gina Torres je původní dabérkou Ikory Rey v Destiny 2, ovšem v posledním traileru k Season of the Splicer už postava nezní jako dříve.

Gina Torres je americká filmová a televizní seriálová herečka, která je známá především pro svou roli v seriálu Firefly (podobně jako Nathan Fillion – Cayde 6).

Zatímco Bungie na věc zatím oficiálně nereagovalo, tak někteří fanoušci věří, že postava byla pro novou sezónu přepracována.

I když to nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, je možné, že pro Bungie při jejich vývojářské nezávislosti nemusí být opětovné najmutí známé herečky finančně rozumné. Destiny 2 bylo původně publikováno společností Activision, která vývojářům umožnila využívat značný rozpočet společnosti a pozvat na produkci hry velká jména.

Zatím nebylo potvrzeno, zda byla hlas Ikory vyměněn, ale pokud tomu tak skutečně je, tak hráčům nezbyde nic jiného, než se s tím smířit.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S. 

Článek Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey se nejdříve objevil na GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.