Destiny 2: Forsaken – Vývojáři diskutují o výhodách a jejich změnách v raidu Last Wish

Hráči často nacházejí ve hrách cesty, které jim umožní snazší průchod, či dá určitou výhodu v aktivitách vyšší úrovně a hráči Destiny 2: Forsaken nejsou výjimkou.

Od vydání raidu Last Wish již hráči objevili řadu cest a zvýhodnění, která hráčům usnadňují průchod tímto raidem, od chyby u prvního bosse, kdy hráčům nepřekáží v likvidaci Kalli další nepřátelé, přes využití Ikelos brokovnice a střelby u zadní nohy Morgetha, po využití buffů, debuffů a raketometů s claster bombami na samotnou Riven.

V nedávném rozhovoru se Destiny 2 vedoucího raidového týmu Joe Blackburn podělil o své myšlenky, kde uvádí, co dle Bungie bungie je a není v pořádku.

Jako první Blackburn hovořil o tom, že hráči v raidu využívají velmi silnou brokovnici IKELOS, pomocí níž velmi rychle zlikvidují Morgetha. Blackburn říká “Dobře pro vás”, že si toho hráči všimli a nepovažuje tuto metodu za jakkoli neoprávněnou, jelikož hráči investovali spoustu času k tomu, aby tuto brokovnici v Escalation Protocolu získali, takže je to velmi efektivní strategie pro hráče.

Existuje však způsob, jakým se vyhnout poškození v rámci setkání s Kalli (Odpojení hráče), či bug u Shiro Chi (hráči využívající Nightfall emblem). Zde Blackburn uvádí, že Bungie pracuje na opravě a odstranění těchto chyb.

Někde uprostřed je prý samotné setkání s Riven, kde hráči využívají raketomety s claster bombami a dle hlavního designéra se na tuto možnost studio intenzivně dívá. “Vyhodnocujeme reakce komunity a stále hledáme, učíme se a zjišťujeme, co je pro toto setkání správné.”

Je tedy otázkou času, kdy studio přijde s opravným patchem a kdy některé z nepříliš legálních metod studio zakáže.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.