Destiny 2: Forsaken – Jaké změny přinese Iron Banner v roce 2 ?

Již příští týden proběhne v druhém roce Destiny 2 první Iron Banner a vývojáři si pro tuto multiplayerovou událost připravili řadu změn.

Bungie se snaží, aby Iron Banner vypadal trochu víc, jako tomu bylo v Destiny 1 tím, že dá hráčů více odměn, více způsobů, jak odměny získat a celkově zvýšit výzvu této PvP události.

Jednou z hlavních změn je vliv power lightu, který bude v toto režimu zapnut vůbec poprvé v historii Destiny 2. Hráči s vyšším power lightem tak budou působit větší poškození a zároveň také více vydrží. (To bohužel znamená, že hráči budou ve značné nevýhodě oproti hráčům s nafarmenou úrovní 600)

Systém odměn dá hráčům více způsobů jak dosáhnout lepšího gearu. Lord Saladin bude mít v nabídce 5 bountin, které budou obsahovat legendární engram a dvě, které budou nabízet powerful engram. Saladin bude také nabízet zbraně a armor, který si hráči budou moci zakoupit. Ten bude postupně odemykán s plněním bountin.

Ale co je nejdůležitější, tak na konci každého zápasu, se hráči mohou těšit na drop, který bude obsahovat náhodné perky. Hráči tak budou moci nyní získat gear pouhým hraním Iron Banneru.

Zdá se, že bychom se po dlouhé době mohli opět dočkat skvělého a zábavného Iron Banneru.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Destiny 2: Forsaken – Jaké změny přinese Iron Banner v roce 2 ?

  • Aleš Winter
    14.9.2018 (19:37)
    Permalink

    proste dalsi nenazranost bungie. Jak donutit lidi, aby si tu prasarnu za 12 stovek koupili?… jednoduse… Proste je znevyhodnime :/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.