Destiny 2 Forsaken: Jak získat exotickou brokovnici Lord of Wolves

Nová expanze Forsaken přinesla do Destiny 2 řadu nových aktivit a questů na získání staronových exotických zbraní, mezi které patří také brokovnice Lord of Wolves.

Někteří hráči se chtějí v nové expanzi soustředit především na příběh, jiní pak hlavně na to aby byli co nejdříve připraveni na nový raid a další chtějí získat co nejrychleji všechny nové exotiky.

Po Ace of Spades je další exotikou, která se do Destiny 2 vrací z prvního dílu je výše zmíněná brokovnice Lord of Wolves, kterou hráči nemohou podobně jako Caydův kolt získat z engramu, ale jen z herní aktivity.

Jakmile se hráči dostanou do Tangled Shore v kampani Destiny 2: Forsaken, setkají se s Spiderem – Fallenským obtloustlým prodejcem. Ten hráčům nabízí řadu bounties. Každá z nich vyžaduje, aby hráči nalezli a eliminovali určitého Wanted nepřítele. 

K získání jedné z těchto bounties musí hráči získat části ghosta, které padají z public eventů a patrol. Hráči jich mohou mít až deset najednou. Za tyto bounties hráči obdrží odměnu v podobě legendárního gearu, kdy mají hráči mají také šanci, že jim padne právě zmíněná exotická brokovnice. Zde je to tedy více o náhodě a vašem RNG. Ovšem šance na získání je poměrně vysoká, protože bounties jsou denně resetovány.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.