Destiny 2: Forsaken – Hráč získal kompletní raidový set, ještě před spuštěním samotného raidu

Pokud patříte mezi ty, kteří se s expanzí Forsaken vrátili zpět k Destiny 2, pak jistě děláte vše možné i nemožné, abyste dosáhli maximálního možného power levelu před pátečním spuštěním raidu Last Wish.

Ve hře však existuje chyba, která dovoluje hráčům vstoupit do raidu Last Wish, ještě před plánovaným spuštěním, ovšem musíte na tom být dobře se skákáním.

Jakmile se dostanete dovnitř, tak na vás nebudou čekat žádní nepřátelé, zato však natrefíte na raidovou bednu, kterou je možné otevřít.

Ovšem vzhledem k tomu, že je raid zatím neaktivní, schází gearu raidový perk a samotná bedna může být otevřena s každou postavou jen jednou.

Reddit uživatel jménem aase458 postnul obrázek, na kterém představuje kompletní set pro Warlocka. To znamená že dotyčný musel vytvořit minimálně 9 postav, se kterými dosáhl úrovně 50 a musel mít dostatek štěstí k tomu, aby mu padl každý kousek zbroje. Je to šílené odhodlání, když vezmeme v potaz, že je set v současné době pouze kosmetický, protože jeho power light je nízký a nemá žádná raidová zvýhodnění.

Zdá se, jakoby to Bungie udělalo schválně a dalo hráčům, kteří tyto chyby vyhledávají i jakousi odměnu za jejich snahu.

Destiny 2: Forsaken je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Destiny 2: Forsaken – Hráč získal kompletní raidový set, ještě před spuštěním samotného raidu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.