Destiny 2: Forsaken – finálního bosse v Last Wish raidu již dokázal porazit pouze čtyřčlenný tým

Dá se říci, že Last Wish raid je jedním z nejtěžších, který kdy vývojáři v Bungie vytvořili, jelikož první tým potřeboval k jeho zdolání celých 18 hodin.

Jednou z nejtěžších částí raidu je samotný závěrečný boss Riven of Thousand Voices, mocná Taken Ahamkara, která dříve sloužila královně Mara Sov v Dreaming City. Krátce po bitvě o Saturn , Oryx zajal Riven a učinil z ní součást své armády a neuvěřitelně silnou zbraň. Nyní se snaží město proměnit a využívá k tomu i královnina bratra Uldrena jemuž zatemnila mysl. 

Riven je v raidu největší výzvou pro všechny šestičlenné týmy, ale již nyní jsou mezi Guardian tací, kteří se závěrečného bosse snaží porazit v co nejmenším počtu.

Jako prvním se to podařilo čtyřčlenné skupině hráčů kolem streamera známého pod jménem Gigz z klanu Tier 1, ve kterém jsou špičkový hráči, jako Vendetta, Gamesagera další. Na jejich počínání se mlžete podívat níže v novince.

Je to impozantní výkon, obzvláště vzhledem k tomu, jak máto šestičlenných týmu zatím dokázalo závěrečného bosse v raidu porazit.

Destiny 2: Forsaken je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.