Destiny 2: Forsaken – Festival of the Lost přidal do hry novou skrytou exotickou zbraň

Včerejší aktualizace přinesla do Destiny 2: Forsaken řadu nového obsahu, který si nyní mohou hráči v rámci akce nazvané Festival of the Lost užít.

Nemluvě o tom, že spolu s touto Halloweenskou událostí se do Destiny 2 vrátil také Iron Banner, i možnost vrátit se do dungeonu Shattered Throne a získat v něm exotický luk.

To ovšem není vše, v kolekcích, konkrétně v záložce power zbraní totiž přibyla nová dosud neznámá exotická zbraň, o které se okamžitě začalo spekulovat.

Jednou z teorií je, že je tato exotická zbraň spojena právě s eventem Festival of the Lost. Fanoušci zároveň doufají, že by onou exotikou mohl být již dříve zmíněný těžký kulomet Thunderlord. Ten by mohl být předzvěstí návratu těžkých kulometů v rámci DLC Black Armory, které je plánováno na prosinec.

Pokud by tomu tak opravdu bylo, znamenalo by to, že dřívější informace k DLC Black Armory, které má zpět do hry přinést tři exotické zbraně prvního dílu (Last Word, Icebreaker, Thunderlord), nebyla zcela pravdivá.

Samozřejmě i tentokrát se zatím jedná jen o spekulace a nová exotická zbraň se nemusí v průběhu Festivalu of the Lost vůbec odemknout.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.