Destiny 2: Forsaken – Dvě dosud neobjevené exotické zbraně

Před oficiálním vydáním Destiny 2: Forsaken se ukázalo, že rozšíření přinese řadu nových exotických zbraní, přičemž doposud se hráčům nepodařilo získat dvě z nich a to Malfeasance a Wish Ender.

První z nich je exotický hand cannon a druhou potom exotický luk. Pokud jde o Malfeasance, tak ten hráči neustále hledají. Bungie navíc dalo tuto zbraň jako součást traileru a Eververs má již v nabídce alternativní skin. Se zbraní by měl souviset i nedávno objevený Callumův hrob. Data mineři také naznačují, že by Malfeasance quest mohl vyústit bossem v PvEvP režimu Gambit. Na to kdy a kde bude quest objeven si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Možné je i to, že Bungie zatím vůbec nemusel quest k této zbrani spustit.

Exotický luk Wish Ender je druhou dosud neobjevenou zbraní, která by dle teorií mohla být spojena s Petrou Venj, nebo se zdí přání. Když clan Redeem jako první dokončil raid Last Wish, Petra se objevila na různých místech s novým questem, který by mohl vést k tomuto luku. Druhou teorií je, že by luk mohl souviset s dosud neobjevenou kombinací na zdi přání, která dokáže hráče teleportovat do různých míst v raidu, či spustit Grunt birthday party (Halo easter egg).

Jak již bylo napsáno, je velmi pravděpodobné, že Bungie oba questy uzamklo do doby, než je nějaká zvláštní událost neodemkne.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.