Destiny 2: Forsaken – Dreaming City dostává po dokončení raidu nové mise, strike a další obsah

V pátek se otevřeli brány nového raidu Last Wish rozšíření Forsaken v Destiny 2 a nejrychlejšímu týmu trvalo celkem 18 hodin k jeho zdolání. Hned po dokončení raidu se ve hře udála řada změn.

Hráči, kteří se posléze přihlásili do hry byli  informováni zprávou že došlo k poražení Riven of a Thousand Voices v Last Wish raidu.

V kampani Forsaken je Riven vůdkyní celého konfliktu, která také napadla Uldren Sovu mysl a donutila jej k naplnění svých přání, což mělo vést k napadení Dreaming City. Její porážka v raidu následně přivolala silné prokletí města. Následkem toho, každý, kdo nyní vstoupí do Dreaming City, by si měl povšimnout levitujících černých teček, což je znamení že se tato oblast pomalu mění. Strážní věž se také pomalu zahaluje do Takenského hávu.

Bungie již dříve informovalo, že Dreaming City se bude v průběhu času měnit a nabízet neustále nové aktivity a jak se zdá, tak první dokončení raidu odstartovalo tyto změny.

Dreaming City nyní nově nabízí novou příběhovou misi nazvanou “Broken Courier”, kterou mohou hráči odstartovat u Petry Venj doporučený power level je 520 a po dokončení se hráči mohou těšit na odměnu v podobě powerful gearu.

Dále je k dispozici nový strike nazvaný “The Corrupted”
Hráči také informují o tom, že po dokončení úrovně obtížnosti Tier III v Blind Well, se objeví možnost vložit Unstable charge of light, který odemkne nový heroic Tier.
Nakonec došlo k odemčení nové mapy pro Gambit nazvané “Cathedral of Scars”

Jistě existuje ještě několik dalších tajemství, která zatím nebyla objevena a která na hráče čekají.

Destiny 2 Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.