Destiny 2: Forsaken – Bungie zjednodušuje Quest na Ace of Spades

Destiny 2 včera obdrželo další Hotfix, který měl upravit vlastnosti exotické zbraně Sleeper Simulant a opravit další drobné chyby ve hře.

Ovšem jak se zdá, tak došlo i k dalším vcelku významným změnám, kdy jednou z nich je také vylepšení (usnadnění) Cayde’s Will questu, jehož dokončení by mělo být od nynějška pro hráče snazší. 

Jedním z nejobtížnějších kroků tohoto questu a zároveň překážkou pro řadu hráčů bylo získání pěti zabití invaderů hand kanónem v režimu Gambit. Většina invaderů však vstoupí na nepřátelské území se suprou, či připraveným Sleeper Simulantem a tak se ukázalo, že dosažení tohoto cíle mlže být pro většinu hráčů velmi obtížné.

Nově tak má tento krok procentuální stupnici, která se plní z každého zabití hand kanónem, včetně AI nepřátel. Avšak zabití invadera tento procentuální podíl značně navyšuje.

Vzhledem k tomu jak silný Ace of Spades v Cruciblu a Iron Banneru je by tento krok mohl dávat do jisté míry smysl, ovšem na druhé straně tím Bungie opět degraduje smysl jedinečnosti této exotické zbraně.

Destiny 2: Forsaken  je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Destiny 2: Forsaken – Bungie zjednodušuje Quest na Ace of Spades

  • 24.9.2018 (15:37)
    Permalink

    Celkově sem nikdy nechápal logiku Bungie, když tyto OP zbraně dává na jednoduchý quest line. Tyto zbraně mají být např. za dokončení raidů, LH, atd.. aby tyto zbraně neměl každý, a byly unikátní… Protože potom ji má každý a ztrácí na jedinečnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.