Destiny 2: Forsaken – Aktualizace zvýšila šance na drop dosud nevlastněné exotiky

Nejnovější aktualizace 2.0.5 pro Destiny 2: Forsaken přinesla několik změn, přičemž tou nejdůležitější je zvýšení exotických dropů.

Nemusíme si říkat nic o tom, že Destiny je především o Lootu, kdy hráči touží po vysněných zbraních a armoru do svých buildů, kdy mezi ně patří také exotické předměty, kdy jejich farmení může být pro hráče mnohdy doslova frustrující. Navíc od vydání DLC Forsaken hráčům padají především starší exotické předměty a těch nových bylo jako šafránu.

Nejnovější aktualizace by tuto situaci měla částečně řešit a to tak, že systém hry po dropu vyhodnotí stávající exotické vybavení hráče s předměty, které ještě nemá. Již vlastněné exotické předměty by měli mít v pomyslné ruletě mnohem menší pravděpodobnost k duplikaci. V případě, že byste přeci jen duplikát získali, mělo by se spíše jednat o část brnění, než o zbraň.

Bohužel, zatím není známo, zda se nezvýšila také šance na intenzitu samotného dropu, ani to, zda Xur začne do Destiny přivážet nové exotické vybavení.

Další významnou změnou, kterou aktualizace 2.0.5 přinesla je změna názvu Masterwork Cores, které se nově jmenují Enhancement Cores a hráči je mohou získat ze 6 týdenních bounties od Spidera a Scrapper.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.