Destiny 2 – Exotická Fusion Rifle Telesto je opět zabugovaná

Vypadá to, že každý druhý den hráči Destiny 2 zjistí, že je nějaká zbraň zabugovaná a nyní se jedná o exotickou fúzní pušku Telesto. 

Jediný rozdíl spočívá v tom, že poslední jmenovaná zbraň nezpůsobuje ve hře problémy. Hráči Destiny 2 objevili, že exotická fúzní puška Telesto jim může poskytnout speciální munici zdarma v nemalém množství. V žádném případě nejde o chybu, která by narušila hru, tím, že by nějak dramaticky zvyšovala damage, jako tomu bylo v případě luku Wish-Ender.

Klíčem k této poslední chybě v Destiny 2 je nový sezónní režim s názvem Heavy Handed. Tento režim má dvě zvýhodnění, jedno je zaměřené na melee energii a druhé je vázáno na některé sekundární zbraně. Druhý s názvem Lock and Load je zabugovaný a dává hráčům nesmyslné množství munice.

Lock and Load perk říká, že když je hráč obklopen více nepřáteli, tak zabitím jednoho z nich pomocí fúzní pušky, brokovnice, sidearmy nebo submachiny, přidá do hráčových rezerv munici právě pro tuto zbraň. Zdá se však, že perk počítá s každým vystřeleným projektilem z Telesta a přidává výrazné množství munice.

Hráči musí být obklíčeni více nepřáteli, aby to fungovalo, ale je to snadný způsob, jak získat spoustu munice bez velké práce. Samozřejmě to funguje pouze s Telestem, což není moc silná zbraň na začátku, ale v Destiny 2 stále něco nefunguje tak, jak bylo zamýšleno.

Pro Telesto je to jen další z dlouhého seznamu chyb a potenciálně možného zneužití ve hře.

Destiny 2: Season of Dawn je k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.