Destiny 2: Dreaming City bude obsahovat exotické questy, skryté oblasti a další

Jednou z informací bylo také bližší představení oblasti nazvané Dreaming City, které bude hráčům nabízet “tuny” nového obsahu a aktivit, včetně exotických questů, public eventů.

Dreaming City je novou endgame patrolovací zónou, kterou hráči budou moci prozkoumávat. Bungie potvrdilo, že tato oblast nebude přístupná do doby, dokud hráči nedokončí příběhovou linku Forsaken expanze.

Co se velikosti Dreaing City týče, tak ta by se dala přirovnat k velikosti Nessusu. Zde se bude také nacházet oblast nazvaná Keep of Voices, kde se bude odehrávat zbrusu nový raid, který bude navazovat na příběh Forsaken expanze.

Nová aktivita v Dreaming City je nyní oficiálně nazývána The Blind Well, která se zdá být velmi podobná Court of Oryx, Archon’s Forge a Escalation Protocol. 

Kromě toho bude Dreaing City obsahovat také řadu exotických questů. Hlavním Vendorem oblasti bude Petra Venj, která se bude přesouvat po oblasti v závislosti na tom jak se bude s postupem Dreaing City proměňovat. Podle všeho mají být hlavními nepřáteli Takeni, jejichž blight pokryl většinu města. Guardiani tak budou muset znovu vybojovat tento domov Awokenů. To může znamenat, že Takeni budou primárním nepříteli v raidu Keep of Voices, který má obsahovat hned několik bossů.

Jak se zdá, tak by Forsaken rozšíření mohlo hráčům konečně nabídnout to po čem tolik tolik touží od samotného vydání Destiny 2. Ovšem, stále je to Bungie…

DLC Forsaken pro Destiny 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. září.

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Destiny 2: Dreaming City bude obsahovat exotické questy, skryté oblasti a další

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.