Destiny 2: Co přinesl poslední stream od Bungie?

Hráči Destiny 2 již netrpělivě vyhlížejí Forsaken – zatím poslední DLC, které do hry přinese velké množství úprav a hra se v lecčem od základu změní. Bungie na svém streamu přiblížila hráčům a divákům, co je čeká a na co se mohou těšit.

Time To Kill

Výrazných změn se dočká hlavně PvP část. Na zabití vašeho nepřátele vám nyní budou stačit dva melee útoky. Za zmínku stojí i zmínka o Shoulder Charge, kterým vás Titan zabije instantně. Ten, v kombinaci s Insurmountable Skullfort, bude extrémně nebezpečná kombinace. Do hry se již také dostane nový a dříve zmiňovaný systém zbraní, který vám např. dovolí nést i tři brokovnice najednou. Upravený TTK přichází po feedbacku od komunity, která se neoblíbila tzv. Team Shot. PvP tedy bude přátelštější k hráčům, kteří volí samostatnější postup k vítězství.

Random Rolls

Na streamu byl k vidění systém náhodných perků u zbraní. Systém, který byl již v prvním díle Destiny, ale do druhého se již nedostal, hráčům chyběl natolik, že ho Bungie po množství žádostí implementuje i zde.

Bungie na svých streamech umí nadchnout, to už víme. Jaká ale bude realita se ale dozvíme až příští měsíc. Celý záznam streamu naleznete níže.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.